Logo: Hotele z Kortem Tenisowym Hotele z Kortem Tenisowym

Hotele z kortem tenisowym w mieście Adżman

Lista hoteli z dostępem do kortu tenisowego

Tomasz Mazowski Nazywam sie Tomasz Mazowski i jestem autorem tego przewodnika. Listę hoteli zaktualizowałem w listopadzie 2022 r.

Hej! Czy lubisz grać w tenisa na wakacjach? Ja tak i kiedy podróżuję, często próbuję znaleźć sobie hotel z kortem. Aby zaoszczędzić trochę czasu, stworzyłem tę listę hoteli w mieście Adżman, które albo mają na terenie korty tenisowe, albo mają dostęp do kortu w pobliżu. Mam nadzieję, że Ci się spodoba!

 • 1 Fairmont Ajman Adżman, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Fairmont Ajman

  ***** Ośrodek wypoczynkowy. Ten pięciogwiazdkowy ośrodek jest położony w mieście Adżman i dysponuje 200-metrowym odcinkiem piaszczystej plaży nad Zatoką Perską. Do dyspozycji Gości obiektu Fairmont Ajman jest także duży basen bez krawędzi oraz spa, w którym wykonywane są rozmaite zabiegi. W pomieszczeniach ogólnodostępnych, pokojach i apartamentach można bezpłatnie korzystać z WiFi. Goście tego hotelu mają dostęp do kortu tenisowego. Czytaj więcej Ocena gości 8.3, ceny pokoi od 539 AED.

  Zobacz dostępne pokoje
 • 2 Ajman Hotel Adżman, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Ajman Hotel

  ***** Ośrodek wypoczynkowy. Wspaniały hotel Ajman usytuowany jest nad Zatoką Perską i dysponuje prywatną piaszczystą plażą. Na Gości czekają urządzone w arabskim stylu pokoje z bezpłatnym WiFi. Pokoje i apartamenty typu suite są utrzymane w jasnych kolorach i wyposażone w eleganckie drewniane meble w środkowowschodnim stylu. Goście tego hotelu mają dostęp do kortu tenisowego. Czytaj więcej Ocena gości 8.1, ceny pokoi od 450 AED.

  Zobacz dostępne pokoje
 • 3 Top Floor Luxury 2BR Beach Apartment with Full Sea View Adżman, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Top Floor Luxury 2BR Beach Apartment with Full Sea View

  Apartament. Obiekt Top Floor Luxury 2BR Beach Apartment with Full Sea View położony jest przy plaży w miejscowości Adżman i zapewnia odkryty basen, centrum fitness, bar oraz bezpłatne WiFi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ajman Beach – 600 m. Na miejscu znajduje się restauracja i bezpłatny prywatny parking. Goście tego hotelu mają dostęp do kortu tenisowego. Czytaj więcej Ocena gości 9.0

  Zobacz dostępne pokoje
 • 4 Exclusive Creek Bay Apartment Adżman, Zjednoczone Emiraty Arabskie

  Exclusive Creek Bay Apartment

  Apartament. Obiekt Exclusive Creek Bay Apartment położony jest przy plaży w miejscowości Adżman i zapewnia odkryty basen, bar, ogród oraz bezpłatne WiFi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ajman China Mall – 11 km. W okolicy apartamentu panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, narciarstwa i nurkowania z rurką. Goście tego hotelu mają dostęp do kortu tenisowego. Czytaj więcej Ocena gości 8.2, ceny pokoi od 420 AED.

  Zobacz dostępne pokoje
Tomasz Mazowski

Pomóż ulepszyć tę listę! Staram się, aby lista hoteli była jak najbardziej aktualna, ostatnio zmieniałem ją w listopadzie 2022. Czy znasz hotel z kortem tenisowym, który przegapiłem? Wyślij mi email!

Hotele z kortem tenisowym w pobliżu

Brakuje Ci hotelu na tej liście?

Znasz fajny hotel z kortem tenisowym w mieście Adżman, którego nie ma na tej liście?

Wyślij mi email!

Aby utrzymać strone współpracuję z serwisem booking.com. Kiedy ktoś za pomocą tego przewodnika znajdzie fajny hotel i dokona rezerwacji, dostajemy niewielką prowizję. Dziękuję!