Logo: Hotele z Kortem Tenisowym Hotele z Kortem Tenisowym

O tej stronie

Tomasz Mazowski

Cześć! Nazywam się Tomek Mazowski. Pracuję jako programista, ale moją pasją jest gra w tenisa. Lubię też podróżować i odkrywać ciekawe miejsca. Czy istnieje coś lepszego niż gra w tenisa na wakacjach? Chyba nie!

Aby ułatwić Wam znalezienie hotelu, w którym można zagrać w tenisa, stworzyłem ten portal w stylu przewodnika turystycznego. Wybrałem miasta, w których hotele oferują kort tenisowy na terenie, albo jest gdzieś w pobliżu. W niektórych hotelach możesz także wypożyczyć sprzęt do gry, ale sprawdź to przed wyjazdem.

Jeśli pod koniec marca pojedziesz do Marbelli możesz obejrzeć tam turniej Andalucía Open w hotelu Puente Romano. To jeden z najładniejszych hoteli, który znam, z wspaniałym klubem tenisowym pierwotnie zarządzanym przez Björna Borga.

Często odwiedzam południową Hiszpanię, aby pograć w tenisa w Fuengiroli czy w Marbelli. Chętnie zagrałbym też na kortach w Sardynii – Santa Margherita di Pula, w Dubaju, Bangkoku, czy Miami (zobacz na przykład hotel Ritz Carlton Key Biscayne – 11 kortów tenisowych – wow ❤).

Oczywiście żaden przewodnik turystyczny nie jest idealny i pewnie przegapiłem wiele hoteli z kortem tenisowym, których nie znalazłem w moich poszukiwaniach. Czy znasz fajny hotel, który Twoim zdaniem powinien znaleźć się na mojej liście? Wyślij mi e-mail i daj mi znać!

Szczęśliwej podróży!
Tomek