Logo: Hotele z Kortem Tenisowym Hotele z Kortem Tenisowym

Hotele z kortem tenisowym w Czernomorcu

Lista hoteli z dostępem do kortu tenisowego

Tomasz Mazowski Nazywam sie Tomasz Mazowski i jestem autorem tego przewodnika. Listę hoteli zaktualizowałem w listopadzie 2022 r.

Hej! Czy lubisz grać w tenisa na wakacjach? Ja tak i kiedy podróżuję, często próbuję znaleźć sobie hotel z kortem. Aby zaoszczędzić trochę czasu, stworzyłem tę listę hoteli w Czernomorcu, które albo mają na terenie korty tenisowe, albo mają dostęp do kortu w pobliżu. Mam nadzieję, że Ci się spodoba!

 • 1 Captain's Island Deluxe Czernomorec, Bułgaria

  Captain's Island Deluxe

  Apartament. Obiekt Captain's Island Deluxe znajduje się w miejscowości Czernomorec i oferuje sezonowy odkryty basen, bezpłatne WiFi oraz całodobową recepcję. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Chernomorets Camping Beach – 300 m. Oferta apartamentu obejmuje prywatny basen, ogród oraz bezpłatny prywatny parking. Goście tego hotelu mają dostęp do kortu tenisowego. Czytaj więcej Ocena gości 10.0, ceny pokoi od 59 BGN.

  Zobacz dostępne pokoje
 • 2 Apartment on the sea at St Nikolas Complex-Elena Czernomorec, Bułgaria

  Apartment on the sea at St Nikolas Complex-Elena

  Apartament. Obiekt Apartment on the sea at St Nikolas Complex-Elena położony jest przy plaży w miejscowości Czernomorec i zapewnia bar, wspólny salon, ogród oraz bezpłatne WiFi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Gradina Beach – 100 m. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking. Goście tego hotelu mają dostęp do kortu tenisowego. Czytaj więcej Ocena gości 8.0

  Zobacz dostępne pokoje
Tomasz Mazowski

Pomóż ulepszyć tę listę! Staram się, aby lista hoteli była jak najbardziej aktualna, ostatnio zmieniałem ją w listopadzie 2022. Czy znasz hotel z kortem tenisowym, który przegapiłem? Wyślij mi email!

Hotele z kortem tenisowym w pobliżu

Brakuje Ci hotelu na tej liście?

Znasz fajny hotel z kortem tenisowym w Czernomorcu, którego nie ma na tej liście?

Wyślij mi email!

Aby utrzymać strone współpracuję z serwisem booking.com. Kiedy ktoś za pomocą tego przewodnika znajdzie fajny hotel i dokona rezerwacji, dostajemy niewielką prowizję. Dziękuję!